Eesti Laulu poolfinalistid külas: Jennifer Cohen, Ziggy Wild, Anett, Kruuv, Janet ja Jaagup Tuisk

Eesti Laulu poolfinalistid Jennifer Cohen, Laura Prits ansamblist Ziggy Wild ning Anett Kulbin kuulasid podcastis „Taavi Libe lava taga“ üksteise laule, osalesid euroviktoriinis ja rääkisid oma tegemistest. Saate teises pooles tegid sama Jaagup Tuisk, Janet ja Allan Kasuk ansamblist Kruuv.

Esinejad rääkisid ka sellest, mis nende palade taga tegelikult on. Näiteks Jennifer Cohen tunnistas, et tema laul on elust enesest ja kirjutatud konkreetse inimese kohta, kes sellest väidetavalt ka teab ja seetõttu isegi uhke on.

Jaagup Tuisk seevastu pidi aru andma, milline on ikkagi seos tema ja Billie Eilishi loo vahel. Ja selgus, et seos on täiesti olemas!

Kõik poolfinalistid rääkisid ka sellest, kui suur on üldse muusika osa nende elus. Kui paljusid esinejaid teatakse palju, siis näiteks Janet ei ole veel laiema avalikkuse ees olnud. Tavaelus hoopis spordiklubi treenerina tegutsev Janet tunnistas siiski, et muusika mängib tema elus väga suurt rolli.

Meenutati ka kunagisi lemmikuid eurolaulu ja Eesti Laulu konkursilt. Läbi käisid nimed alates Vanilla Ninjast ja Claires Birthdayst kuni Iiris Vesiku ja Ineseni.

Ning lõpetuseks võtsid seltskonnad ette suure euroviktoriini, milles proovisid vastata Eurovisioni teemalistele küsimustele.

Eesti Laulu poolfinalistid

Eesti Laulu poolfinalistid

Kuula podcasti:

Spotify:

Soundcloud:

Apple Podcasts

Google Podcasts

YouTube

Podcastist lähemalt loe siit!

Saates osalejate laulud, autorid ja esitajad:

“Ping Pong”: esitaja Jennifer Cohen, loo autorid Jennifer Cohen ja Luisa Lõhmus

“Write About Me”: esitaja Anett x Fredi, loo autorid Frederik Küüts ja Anett Kulbin

“Beautiful Lie”: esitaja Jaagup Tuisk, loo autor Jaagup Tuisk

“Leelo”: esitaja Kruuv, loo autor Allan Kasuk

“Lean On Me”: esitaja Ziggy Wild, loo autorid Laura Prits, Valdur Viiklepp, Sander Nõmmistu ja Henri-Hannes Sell

“Hingelind”: esitaja Janet, loo autorid Marek Rosenberg, Lauri Lembinen, Kadri Lepik ja Janet Vavilov