Eesti Laulu poolfinalistid taas saates: Rasmus, Egert, Laura, Little Mess, Shira ja Renate

Eesti Laulu poolfinalistid Rasmus Rändvee ja Egert Milder analüüsisid podcastis „Taavi Libe lava taga“ teineteise laulude sõnumit ja kuulasid üle ka Laura Põldvere loo, kuna viimane haigestus ja kaotas hääle ning ei saanud seetõttu saates kaasa lüüa. Saate teine pool kuulus aga siiski naisartistidele – kohal olid Little Mess, Shira ja Renate. 

Egert Milder rääkis, millist hullumeelset projekti ta tegelikult Gruusias olles vedas. Ta tõdes, et majade projekteerimine ja laulude kirjutamine on üsna sarnased tegevused. Gruusiast rääkiv laul on lahkuminekulugu ja see tekitas meediasse ka uudiseid tema ja Piret Järvise kooselu kohta. „Esimest korda pani Elu24 mulle ka  raha alla,“ naeris Egert, sest ühte artiklit reklaamiti raha eest ka sotsiaalmeedias.

Rasmus Rändvee meenutas oma terviseprobleeme, mis teda superstaari saate ajal tabasid. Lauljal läks samuti ootamatult hääl ära. „Süstal oli laual,“ tunnistas ta.

Rasmus rääkis ka väga lõbusaid lugusid bändi Facelift Deer ajast. Hoolimata edust staarisaates, tehti bändi ikkagi nagu parasjagu pähe tuli ja see tõi kaasa uskumatuid sekeldusi.

Eesti Laul 2020 poolfinalistid

Eesti Laul 2020 poolfinalistid

Renate lugu Eesti laulul kannab nime „Videomäng“ ja nii tuli temal meenutada ka videomänge, mida talle endale mängida meeldis. Ja meeldib isegi siiani.

Shira rääkis oma töödest Stig Rästaga. Selgub, et nende kohtunine stuudios oli täiesti juhuslik, ent sealt hakkasid asjad veerema ja nii laulis ta sisse ka hilisema võiduloo „Storm“ backid.

Little Messi liikmed tuletasid meelde oma lemmikud palad Eesti eelvoorust. Viktoria rääkis, kuidas käis vahetusperedes eesti keelt praktiseerimas ja fännas seetõttu tohutult just Inese laulu, mis Eestit esindas.

Eesti Laul poolfinalistid külas saates “Taavi Libe lava taga”:

Spotify:

SoundCloud:

Apple Podcasts

Google Podcasts

YouTube

Podcastist lähemalt loe siit!

Saates osalejate laulud, autorid ja esitajad:

“Young”: esitaja Rasmus Rändvee, loo autorid Karl-Ander Reismann ja Rasmus Rändvee

“Georgia (On My Mind)”: esitaja Egert Milder, loo autorid Kaspar Kalluste, Matteo Capreoli ja Egert Milder

“Videomäng”: esitaja Renate, loo autor Renate Saluste

“Break Me”: esitaja Laura, loo autorid Janne Hyöty, Jessica Hyöty ja Laura Põldvere

“Out In Space”: esitaja SHIRA, loo autorid SHIRA ja Karl-Ander Reismann

“Without a Reason”: esitaja Little Mess, loo autorid Ebbe Ravn, Timo Vendt, Mihkel Mattisen ja Tanja Mihhailova-Saar