Eesti Laul 2020 – kes pääsevad poolfinaalidest edasi?

Sel korral saabusid Eesti Laul 2020 poolfinalistid korraliku kambakaga, mitte ükshaaval tilkudes. Kõik lood avaldati ühel päeval, saatjaks värsked videod. Mõnus, kohumõistmine alaku!

Podcastis „Taavi Libe lava taga“ tulid appi neid lugusid kuulama Norman Salumäe ja Kärt Anton. Just kuulama, videosid me ei vaadanud. Nii Norman kui Kärt on Eesti Laulul osalenud, mõlemad tunnevad enamikke esitajaid ka isiklikult. Kas see avaldas nende reaktsioonidele mõju? Minu meelest jäid nad siiski üsna otsekoheseks, aga võite ise kuulata Eesti Laul 2020 esimest reaktsioonipodcasti siin või siin:

Koos Taavi, Normani ja Kärdiga sai siis ise ka laulud üle kuulatud. Ja julgeks teha esimese ennustuse, kes võiksid esimesest Eesti Laul 2020 poolfinaalist edasi pääseda.

Stefan, Rasmus Rändvee, Synne feat Väliharf, Laura

Miskipärast usun, et kõigil nendel on lavaline sarm, nimi ja oskused piisavad, et vaevata finaali jõuda. Kui ainult žürii oma häältega mõnda neist totaalselt ära ei hävita. Huvitav saab olema, kes on suurem lemmik, Stefan või Rasmus? Mõlemad lood on Karl-Ander Reismanni kirjutatud. Äkki juhtub nagu meil telesaadetega kombeks – mõlemad on väga head, aga söövad teineteise fännid ära ja lõpuks ei lähe kummagil hästi? Tõsi, poolfinaalis seda ehk ei juhtu.

Egert Milder

Egerti Milderi laul “Georgia (On My Mind) kihutab kõigist poolfinalistitest YouTube’is peajagu kiiremini. Isegi kui Gruusia-laulu võimas vaatajanumber tuleb väljaspoolt Eestit, tekitab see ikkagi piisavalt tähelepanu ja just seda on ju ühel palal vaja, et 12 loo seast esile tõusta.

Ja siis üks bänd!

Kuuendana eeldaks, et finaali edaspääsejate seas võiks olla ka üks gruppidest. Aga milline – Revals, Little Mess või Kruuv? Raske oletada, ilmselt saavad siin otsustavaks hoopis žürii hääled. Noh, pakun siis, et need toetavad Revalsit!

Kas nemad on Eesti Laul 2020 finalistid?

Kas nemad on Eesti Laul 2020 finalistid?

Kas mõni laul järgmisel päeval ka kummitas? Pigem mitte, kahju. Või oota… üks natukene. Pagan, teda ma edasipääsejate hulka ei pannudki. Las jääbki saladuseks.

Uhh, järgmisel nädalal kuulame üle juba teise Eesti Laul 2020 poolfinaali pääsejad. Etteruttavalt öeldes on seal olukord natukene keerulisem.

Priit